Koton indirim kodu

Koton sitesi başa çıkması en kolay sitelerden biridir, .satın almak istediğiniz şeyi sepete koyun, satın alma sürecini tamamlayın ve ürünlerde veya satın alma faturasında indirim almak için Koton indirim kodunu kullanın.

Koton İndirim Kodu Giyim sektöründe üst sıralara adını yazdıran Koton, 1988 yılında Gülden ve Yılmaz Yılmaz çifti tarafından kurulmuş bir giyim mağazasıdır. İnternet sitesi ve mağazalar olmak üzere iki alanda hizmet veren Koton, her geçen gün ürün yelpazesine farklı ürünler eklemekte ve sektördeki güncelliğini korumaya devam etmektedir. Bunların yanı sıra Koton firmasının Almanya ve Rusya başta olmak üzere 28 farklı ülkede şubeleri bulunmaktadır.

Yenilikçi ve müşteri odaklı üretimiyle dikkatleri üzerine çeken koton, aksesuar kategorisinde de birçok güncel ürünü müşterilerine sunulmaktadır. Geçtiğimiz süreç içerisinde Koton’un kategorilerine dahil etmiş olduğu bakım kategorisi de oldukça ilgi görmüş ürünlere sahiptir.

Bu kategori içerisinde makyaj ürünleri, parfüm ve birtakım kremler bulunmaktadır. Birçok ürün çeşidini bünyesinde barındıran firma, yılın belirli dönemlerinde Koton indirim kodu altında müşterilerine fırsatlar sunmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak istemektedir. Siz de Koton’un müşterilerine sağlamış olduğu bu kodlardan yararlanarak alışverişinizi daha makul fiyatlarla tamamlayabilirsiniz.

Koton İndirim Kodu Nedir?

Koton indirim kodu, yılın belirli zamanlarında firma sahibi tarafından müşterilere sağlanan birtakım kodlardır. Bu kodlar, alışveriş sonucunda ortaya çıkan tutarın düşürülmesi ya da kargo hizmetinden ücretsiz olarak yararlanılması gibi fırsatları barındırmaktadır.

Koton indirim kodlarını kullanırken güncel olmasına ve hangi kategorilerde geçerli olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Nitekim tarihi geçmiş ya da yanlış kategorilerde kullanılan indirim kodları hata vermektedir. Bunların yanı sıra indirim kodlarının sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için istenen sepet tutarının altında bir alışverişin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Bunun sonucu olarak genellikle Koton indirim kodu ve diğer kodlar geçersiz olarak bildirilmektedir. Peki, koton kupon kodu kullanılırken nelere dikkat edilmelidir?

Koton Kodu Kullanılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

koton indirim çeki kullanılırken kullanıcılar sahip oldukları kodların kullanım tarihi, geçerli kategori ve minimum alışveriş sepet tutarı gibi bilgilerini kontrol etmelidir. İndirim kodlarının tarihinin geçmesi, yanlış kategoride kullanılması ve alışveriş sepet tutarının uyuşmaması gibi durumlar kodun geçersiz kılınmasına sebebiyet vermektedir.

Koton İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Yılın belirli zamanlarında düzenli olarak paylaşılan Koton indirim kodları, birçok alışverişin daha cazip fiyatlara gerçekleştirilmesine yardımcı olmaktadır. Eğer siz de koton indirim kupondan yararlanmak istiyorsanız, sitenin Koton İndirim Kodu yazan kısmına giriş yaparak güncel indirim kodları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Koton indirim kodları kullanılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bunlar ise şu şekildedir:

1-Koton alışverişiniz sırasında kullanmak istediğiniz indirim kodunun, alışveriş kategoriniz ile uyuşuyor olması gerekmektedir. Bazı indirim kodları, yalnızca bir kategoride kullanıma uygundur. Bu noktada kuponun özellikleri bilinmeli ve kuponlar doğru alanda kullanılmalıdır. Aksi takdirde geçersiz ya da tarihi geçmiş kupon gibi uyarılar alınmaktadır.

2-İndirim kodu kullanımında dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise, tarihtir. İndirim kodları çoğu zaman belirli zaman aralıklarında kullanıma uygun olarak verilmektedir. Bu noktada elde edilen kodlar, kullanım tarihi geçmeden doğru zaman aralığında kullanılmalıdır. Aksi takdirde ödeme sırasında tarihi geçmiş kupon hatasıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

3-İndirim kodunuzun kategori ya da tarih ile bir uyuşmazlığı yok ve halen hata veriyor ise, diğer bir ihtimal olarak alışveriş sepeti tutarı gelmektedir. İndirim kodları genellikle belirli tutar üzerinde alışveriş yapan kullanıcılara verilmektedir. Bu noktada indirim kodunuzun alışveriş tutarı limitini kontrol etmeli ve altında bir rakamda kalıyorsanız, alışveriş tutarını istenen miktara tamamlamalı ve kuponu yeniden denemelisiniz.

Koton İndirim Kodları:

1-Koton çocuk kategorisinde geçerli %70’e varan okula dönüş indirimi: Koton Kids indirimlerinden yararlanmak için Siteyi ziyaret edin

2-Koton dış giyim ürünlerinde %50’ye varan indirim: Dış giyim ürünlerinde yer alan %50’ye varan indirim fırsatlarından yararlanmak için Siteyi ziyaret edin

3-Koton kadın giyim kategorisinde yer alan %70’e varan indirim. %70e varan indirimlerden yararlanmak için Siteyi ziyaret edin

4-Koton genç giyim kategorisinde %70e varan sezon sonu fırsatlarından yararlanmak için Siteyi ziyaret edin

5-Tüm kategorilerde 125 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 25 TL Koton indirim kodu

6-Koton’dan yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 20 TL indirim kodu

7-Koton’dan gerçekleştireceğiniz 150 TL ver üzeri tutarlardaki alışverişlerinizde geçerli net 30 TL indirim kodu

8-Koton mobil uygulamasında yapılacak alışverişe özel 200TL ve üzeri ücretsiz kargo fırsatı: Koton uygulamasını Android ve IOS cihazlarınızdan indirebilirsiniz.

Koton sitesinde Nasıl üye olabilirim?

Koton sitesindeki üst kısmında bulunan Giriş Yap/Üye Ol butonuna tıklayın sonra üyelik sayfası açılacak. Formu eksiksiz bir şekilde doldurtuktan sonra TAMAMLA bsaın. Böylece yeni bir üye olacaksınız. Dilerseniz Facebook hesabınız ile koton sitesine üye olabilirsiniz.

Koton sitesinde üye olduğunda Ne olacak?

Koton üyeleri özel fırsatları takip edebilmek, Yeniliklerden, fırsatlardan ve kampanyalardan haberdar olmak ve Siparişlerinizin durumu hakkında bilmek gibi birçok avantajdan yararlanabilirler

Koton Sitesindeki Hesebımı nasıl iptal edebilirim?

Koton Sitesindeki üyelik iptal kolayca yapabilmek için 0850 208 71 71 numaralı Müşteri İletişim Merkezi’mizi arayın.

Üye olmadan Koton sitesinden sipariş yapabilir miyim?

Evet, Koton sitesinden üye olmadan sipariş kolayla yapabilirsiniz. Ziyaretçi olarak istediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

 

Özgekopun'dan alışveriş yapmanın yolunu videoyla

Özgekopun'dan alışveriş yapmanın yolunu fotoğralarla